دوشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠١ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > درباره ما 
 
 

معرفی کلی:

زندگینامه استاد دکتر محمد غفرانی

 

مرکز تحقیقات اعصاب کودکان:

مرکز تحقیقات اعصاب کودکاندر سال 1386 موفق به اخذ موافقت اصولی دانشگاه گردید. اولین جلسه شورای عالی مرکز در 2 دی ماه 1386 برگزارشد. شورای اصلی این مرکز مرکب از فوق تخصصین اعصاب اطفال است که کلیه طرح های تحقیقاتی ارائه شده به مرکز را مورد بخث و بررسی قرار می دهند .

 

مجله فوق تخصصی اعصاب کودکان( IJCN):

مجله فوق تخصصی اعصاب کودکان به زبان انگلیسی از خردادماه 1385 اقدام به چاپ نمودهاست و از تاریخ 5 خرداد 1386 موفق به اخذ رتبه علمی- پژوهشی از کمیسیون نشریات علوم پزشکی کشور گردیده است . این مجله ارگان علمی مرکز تحقیقات علوم اعصاب اطفال می باشد. در جشنواره پژوهشی سال1388 دانشگاه، مجله فوق تخصصی اعصاب کودکان به عنوان مجله برتر مورد تقدیر قرار گرفت. همچنین این مجله در مرکزPubmed  ایندکس می سود و مقالات آن در این سایت قابل دسترسی است.

 

خدمات درماني بخش:

در اين بخش بيماران مبتلا به بيماريهاي اعصاب مادرزادي و اکتسابي از قبيل بيماران تشنجي و همچنين بيماران داراي اختلالات تکاملي و معلولیت های ذهنی تحت بررسي و درمان قرار مي گيرند.
همچنین این بخش مرکز ارجاعی جهت بیماران صرع مقاوم به درمان و بیماری های دشوار درمان عصبی بوده و تنها مرکز در ایران بوده که رژیم کتوژنیک جهت بیماران صرعی در آن انجام می شود. ضمنا مشاوره تغذیه و درمان های رژیم غذایی جهت بیماری های مختلف متابولیک مانند فنیل کتونریMUSD و ... در این بخش انجام می شود.
بخش اعصاب کودکان با در اختیار داشتن 2 دستگاه انجام الکتروانسفالوگرام، روزانه پذیرای بیماران سرپایی و بستری در بخش جهت انجامEEG بوده و به طور متوسط 160EEG در ماه انجام می شود.

 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
گروه فوق تخصصی اعصاب اطفال
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - خیابان شریعتی- بالاتر از حسینیه ارشاد- بیمارستان کودکان مفید


تلفن : 26406788 - 021
نمابر : 22909559-021
پست الکترونیک : icnce@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.